Міжнародний фестиваль Docudays UA розшукує активну молодь, яка готова спробувати себе в організації унікальної на теренах України події   –  кінофестивалю документального кіно про права людини. Цьогорічний Docudays UA триватиме 8 днів — із 20 по 27 березня 2015 року у Будинку кіно у Києві.

 

Волонтерська робота на фестивалі – це шанс підтримати становлення та стрімкий розвиток громадянського суспільства. Тільки завдяки спільним зусиллям із вами, волонтерами, ми зможемо донести громаді важливість дотримання прав людини в Україні, цінність культурного розвитку та непорушність критичного мислення.

 

Крім того, на вас чекає незабутній досвід роботи у фестивальній команді, спілкування з цікавими людьми з усього світу, ефективна практика комунікативних, лідерських та організаторських здібностей.

 

Робота на Docudays UA – це гнучкий графік, який можна поєднати з навчанням або частковою зайнятістю. Напередодні фестивалю буде проведено спеціальний навчальний тренінг для волонтерів, за результатами якого будуть відібрані кращі з кращих.

 

Для того, щоб стати волонтером на Dоcudays UA, заповнюйте аплікаційну форму на нашому сайті. Дедлайн подачі заявки – 1 березня 2015 року.

 

Заповнити аплікаційну форму

 

Детальна інформація про вимоги до волонтерів

 

Чекаємо на початок весни та на зустріч із Вами!

 

Контактна особа:

Дарина Пирогова

координатор волонтерів

volunteers.doc@gmail.com

050 940 67 63

 

http://www.docudays.org.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 17