Другий альбом групи Kozak System «Живи і люби» вийде в березні цього року. За інформацією Cultprostir, на платівці будуть пісні, авторами текстів яких є Сергій Жадан, Юрій Іздрик, Дмитро Лазуткін, Олександр Положинський та продюсер групи «Перкалаба» Олег «Мох» Гнатів.

Презентувати альбом група планує 27 березня на сольному виступі з програмою «Наш маніфест» в київському клубі Atlas (відкриють концерт «Жадан і Собаки»). Реліз вийде не тільки в Україні, але і в Польщі. Вихід з альбомом на ринок західних сусідів - цілком природний крок для Kozak System: протягом минулого року вони дали в цій країні більше 70 концертів.

Обкладинку майбутньої платівки створив художник Андрій Єрмоленко, відомий своїм роботами із серії «жлоб-арт» і циклу про українських повстанців різних історичних епох. Пісні «Живи і люби» записувалися протягом минулого року.

Перший і єдиний на сьогодні сольний альбом Kozak System «Шабля» вийшов в 2012 році — в ньому також були пісні на вірші Жадана, Іздрика та Лазуткіна. Торік група спільно з Тарасом Чубаєм випустила альбом «Пісні самонаведення».

http://cultprostir.com.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 132