Відомі письменники та літературознавці поділяться зі слухачами теоретичними засадами літератури і практичним інструментарієм письма. Твори кращих випускників курсу видадуть окремою книжкою. «Центр літературної освіти»приймає заявки на участь до 6 березня включно.

Лектори курсу – досвідчені та професійні письменники, перекладачі, видавці, літературознавці та критики, а саме: Ірена КарпаАндрій Курков, Іван Малкович,Катерина БабкінаЛюбко ДерешЛариса ДенисенкоОлександр Ірванець,Маріанна КіяновськаАндрій КокотюхаАнтон СанченкоСергій Іванюк та Ростислав Семків.

Програма «Курсу письменницької майстерності» спеціально розроблена для тих, хто хоче підвищити рівень власної літературної майстерності. Курс буде цікавий як авторам-початківцям, так і літераторам із досвідом.

Учасники курсу дізнаються про теоретичні засади літературної творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма: як будувати сюжет і композицію; як виписувати персонажів; як працювати з мовою, діалогами і художніми деталями; як оволодіти технікою письма короткої та довгої прози, публіцистичних і критичних творів; як навчитися критикувати самого себе; як знайти свого читача та звідки брати натхнення.

Також лектори поділяться головними поняттями літературознавства, психологією мистецької творчості, особливостями написання творів у різних жанрах, стилях і формах.

Програма курсу складається з 50 годин лекційних та практичних занять. Також у програмі – художній аналіз творів учасників, неформальні зустрічі, літературні вечори.

Твори 10 найкращих випускників видадуть окремою книжкою. Переможця визначатиме журі за результатами творчих завдань.

Щоб стати учасником «Курсу письменницької майстерності», потрібно заповнитиреєстраційну анкету. Прийом заявок триває до 6 березня включно. Кількість місць обмежена – 30 осіб. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 2000 грн.

Детальніше про курс читайте за посиланням

http://bukvoid.com.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 27