Фестиваль соціальної відеореклами Molodiya Festival продовжує мандрівку і вирушає до Чернігова. В програмі — показ робіт фіналістів на переможців Molodiya Festival 2014, ексклюзивна програма кращих робіт за всі роки фестивалю, дискусія та спілкування з організаторами.


 

Захід відбудеться 14 лютого в Чернігівському художньому музеї ім. Галагана, вул. Горького, 6 (цокольний поверх). Початок о 17:00. Вхід вільний.

Нагадаємо, третій фестиваль соціальної відеореклами Molodiya Festival відбувся в Києві 8 листопада.

Цього року у фестивалі взяло участь понад 150 робіт зі всієї України, а також із Росії. 40 фільмів було відібрано у фінал. На основі оцінок журі та глядачів було обрано переможців, котрі отримали грошові сертифікати, а також цінні призи від National Geographic Ukraine та Чеського центру в Києві. Наразі роботи фіналістів та переможців ротуються в ефірі Першого Національного каналу України, запорізького каналу «Вільний простір ТБ», кримського каналу «Соціальна країна».

В журі фестивалю були режисери Михайло Іллєнко, Олександр Шапіро, Любомир Левицький, екс-міністр культури Євген Нищук, голова Держкіно Пилип Іллєнко, кінокритик та відник авторської програми на «1+1″ «Арґумент-Кіно» Володимир Войтенко, а також теле- і кінокритики.

Джерело: Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 11