З 19 до 21 лютого Чеський центр у Києві та Телевізійна школа «Інтершкола» проведуть серію кінопоказів «Відлуння 18». Подія стане ретроспективою Міжнародного фестивалю документального кіно «Їглава».

Міжнародний фестиваль документальних фільмів «Їглава» – це найбільша подія в галузі кінофестивалів у Центральній та Східній Європі. Цього року організатори фестивалю не залишилися осторонь подій, які відбуваються в Україні. Тож в рамках МФДК «Їглава» були показані роботи з України та фільми іноземних режисерів, що присвячені цій тематиці.

 

У перший день «Відлуння», 19 лютого, о 17:30 відбудеться відкрита дискусія на тему «Війна і мир: сучасне неігрове кіно. Чесько-український досвід» за участі відомих чеських та українських провідних режисерів, драматургів та продюсерів: Мартіна Душека, Філіпа Ремунда, Їржі Стейскала, Терези Свадошови (Чехія), Генадія Кофмана, Валентина Васяновича, Михайла Іллєнка, Дениса Іванова (Україна).

 

Протягом трьох днів будуть представлені фільми з шести конкурсних номінацій «Їглави»: «Opus bonum» (стрічки з усього світу),  «Між морями» (стрічки з Центральної та Східної Європи), «Чеська радість» (найкращі чеські фільми), «Прем’єра» (дебютні проекти), «Fascinace» (експериментальні фільми), «Коротка радість» (найкращі короткометражки). Глядачі почують голос Гітлера, побачать боротьбу за приватну садибу на лівому березі Києва, «здійснять подорож» до Чорного моря і не тільки.

 

Більше інформації про «Відлуння 18» та документальні фільми з програми показів – в офіційній групі події на Facebook.

Відвідати їх можна за адресою: м. Київ; вул. Воровського, 22.

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 14