20 лютого 2015 року у Київському Будинку Архітектора відбудеться презентація проекту «Р-ЕВОЛЮЦІЯ — Революція. Супрематизм. Майдан», створеного за ініціативою та участю іспанського скульптора і художника Карлоса Гарсії Лаос. У заході приймуть участь українські художники та діячі мистецтва. Головна ідея проекту — це зміна ментальності суспільства, яка призведе до розвитку усіх сфер життя.

За словами організаторів заходу, Карлос Гарсія Лаос, який вже не перший рік приїздить до України, вивчає її побут, традиції, був на Майдані під час зимових подій, спілкувався з людьми, спостерігав і аналізував почуте і побачене. Він дійшов думки, що зовнішні зміни нічого не варті, якщо не змінюється свідомість.
Тоді художник задумав створити проект за участі українських діячів мистецтва і у мирний спосіб розібратися, яких саме змін потребує суспільство, щоб зробити рішучий крок уперед. Подію він вирішив приурочити до дня народження Казимира Малевича, який свого часу здійснив культурну революцію, започаткувавши нові напрямки у мистецтві
У програмі заходу:
17:00 — відкриття. Перформанс «Безповоротно…», відео-арт, інсталяція, вступне слово Карлоса Гарсія Лаос, презентація проекту. Слово Президента НСАУ Гусакова В.М.
17:30  - «Супрематизм Малевича – революція свідомості».
18:00 — лекція «Революція. Супрематизм. Майдан».
18:30 — відкриття виставки.
20:00 — концерт камерного ансамблю «Артехатта» (за підтримки Мистецько-концертного центру ім. Івана Козловського). Виступатиме поет-філософ Євгенія Більченко.
GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 44