24 лютого о 19:00  в просторі FEDORIVHub (м. Київ; вул. Велика Васильківська, 5) відбудеться другий захід в рамках проекту «Культура vs. Пропаганда». Її учасниками стануть політик Олесь Доній та культурний експерт Катерина Ботанова, а модератором – письменниця Лариса Денисенко. Тема обговорення – «Культурна політика».

Чи повинна українська культура служити виключно потребам фронту під час війни? Чи означає це, що і мистецтво таким чином має перетворитися на рупор пропаганди? Чи справді війна на сході України спричинена тим, що держава не займалася культурною політикою? На ці та інші запитання спробують дати відповідь учасники дискусії.

 

«Вхідним квитком» на захід за участі Олеся Донія, Катерини Ботанової та Лариси Денисенко стане дитяча книжка із серії «100000 книг для сільських бібліотек», створеної у співпраці Форуму видавців із Фундацією Дарини Жолдак. Реєстрація – обов’язкова.

 

«Культура vs. Пропаганда» – проект, який організовує громадська організація «Форум видавців» та благодійний фонд «Фундація Дарини Жолдак» за підтримки FEDORIVHub. 20 січня відбувся перший захід із циклу на тему «Суспільне мовлення» за участі журналістів Олександра Ткаченка та Зураба Аласанії.

 

http://artukraine.com.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 21