З 27 лютого по 1 березня 2015 року в  Мистецькому Арсеналі відбудеться ЕТНО-ЯРМАРОК. Творче дозвілля організуване в рамках міжмузейного арт-проекту «ВІКНА».

У Мистецькому Арсеналі зберуть кращі роботи українських майстрів народного мистецтва та hand made. Відвідувачі заходу зможуть прийняти участь в оригінальних майстер-класах, придбати сувеніри, прикраси, іграшки. ЕТНО-ЯРМАРОК супроводжуватиме автентична українська музика та співи.
Програма заходів:
27 лютого — концерт з нагоди урочистого відкриття Етно-ярмарку за участі: дитячого фольклорного колективу «Ангелярус» , ансамблю народної пісні «Сокіл», гурту бандуристів «Шпилясті кобзарі» та інших.
28 лютого — виступ Етнографічного хору «Гомін»; #етноселфі в національному святковому одязі ХІХ, ХХ ст.; презентація на тему: Етнографічна колекція «Кровець». Знайомство з віртуальним атласом народного мистецтва; круглий стіл на тему: «Народне мистецтво: витоки і сьогодення»; виступ фольклорного гурту «Надвечір’я»; виступ дитячої фольк-студії колективу «Правиця».
1 березня  - виступ фольклорного театру «Дай Боже»; концертна програма «ВЕСНА». Музика створена народом: від фольклору до джазу (за участі фольклорних дитячих та молодіжних гуртів).
GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 49