3-10 квітня в Одесі відбудеться перша частина масштабного фотофестивалю Odesa//Batumi Photo Days. Фестиваль включить у себе майстер-класи відомих європейських фотографів та кураторів, виставки, лекції і вечірні покази.

Тема першого фестивалю звучить як «Історія//Маніпуляція» і прагне привернути увагу громадськості до питання сприйняття фотографії як візуального медіа в сфері масової інформації у тісному зв’язку з повсякденним життям. Odessa//Batumi Photo Days – це перший подібний проект, що відбуватиметься у двох країнах:

 

Квітень 2015 р. – м. Одеса, Україна – проведення першого етапу фестивалю, який сфокусується на освітній програмі.

 

Вересень 2015 р. – м. Батумі, Грузія – візуальна частина. Проведення ряду міжнародних фотовиставок, пов’язаних з темою першого етапу в Україні.

 

Акцент фестивалю в Одесі буде зроблено на фотоосвіті. Учасники матимуть змогу попрацювати та поспілкуватися з відомим польским фотографом Рафалом Мілахом, польским куратором, арт-критиком та головним редактором журналу “Szum” Адамом Мазуром, шведським документальним фотографом Петтером Інгманом. Прийом заявок на участь у майстер-класах вже відкритий. Детальну інформацію можна знайти на сайті фестивалю.

http://artukraine.com.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 38