Від сьогодні, 3 березня, оголошено початок прийому заявок на п’ятий конкурс «Молодих Українських Художників» («МУХі»). Принципово важливим для проекту є відкриття нових імен в українському молодому мистецтві. У конкурсній програмі можуть брати участь митці віком до 35 років.

Прийом заявок на «МУХі-2015» триває до 5 травня включно. Згідно з правилами у відборі не можуть брати участь номінанти попередніх років.

 

У травні міжнародне журі визначить 10 фіналістів конкурсу. У жовтні 2015-го відбудеться виставка номінантів «МУХі» в Інституті проблем сучасного мистецтва та оприлюднення результатів відбору переможців на церемонії нагородження лауреатів конкурсу.

 

Переможець  «МУХі» отримує винагороду в розмірі 40 000 грн. Також присуджуються дві спеціальні премії по 15 000 грн. Переможці отримують половину зазначеної винагороди грошовими одиницями, а друга половина направляється на реалізацію персональних проектів у наступному 2016 році у просторі або під егідою Щербенко Арт Центру.

 

Склад міжнародної експертної комісії:

 

Тетяна Тумасян – кураторка, галеристка, директорка Харківської муніципальної галереї.

 

Оксана Баршинова – історик мистецтва, старший науковий співробітник науково-дослідного відділу мистецтва ХХ-початку ХХІ століть Національного художнього музею України, кураторка.

 

Катерина Тейлор – менеджерка культурних проектів, засновниця Platform for Contemporary Art.

 

Надім Самман – куратор, співзасновник Import-Projects, редактор Near East Magazine.

 

Януш Балдига – художник, перформер, викладач, куратор «Днів мистецтва перформансу у Львові».

 

Дізнатися про конкурс більше та ознайомитися з правилами подачі заявок можна на сторінці «МУХі-2015».

 

Проект «МУХi» створено у 2009 році за ініціативи Марини Щербенко – засновниці та кураторки Bottega Gallery і Shcherbenko Art Centre. Завдання конкурсу – допомогти заявити про себе творчим особистостям, молодим митцям, які прагнуть розвиватися, підхоплюють найновіші світові тенденції, активно продукують власні оригінальні ідеї та задуми.

http://artukraine.com.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 40