Цілий пласт сучасного українського мистецтва, створений у рамках легендарного арт-симпозіуму, буде представлений в незвичній клубній атмосфері.

«Це ретроспективна виставка, яка включає роботи кількох сезонів арт-симпозіуму, — розповіла Cultprostir куратор виставки Катерина Рай. — Свої роботи — живопис, колаж, інсталяція, фото — представлять близько двох десятків українських митців».

Серед учасників виставки: Олег Тістол, група GAZ (Василь Грубляк та Олексій Золотарьов), Сергій Дубовець, Вадим Харабарук, Олексій Сай, Василь Антонюк, Віталій Кохан та інші.

Вхід — вільний, організатори виставки обіцяють музичний супровід події від DJ Mishukoff, Oleg Sokolov & DJ KodatSky, а також лояльні ціни барного меню..
Міжнародний симпозіум сучасного мистецтва «Бірючий» - Biruchiy contemporary art project — ініціатива в області сучасного та актуального мистецтва, заявляє про Запорізьку область як про територію мистецтва, виконуючи міжнародну взаємодію, залучаючи провідні культурні інституції. Відбувається «Бірючий» щорічно у вересні, починаючи з 2006 року. На симпозіум збираються митці, що працюють в різних жанрах сучасного мистецтва, серед яких як молоді, так і вже відомі художники.

Подія відбудеться 21 березня в «Атласі» (Київ, Артема, 37-41 )

Початок о 20.00

http://cultprostir.ua

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 22