25 березня в Національному художньому музеї відбудеться зустріч ізСергієм Жаданом та Миколою Рідним з нагоди виходу книги “Сліпа пляма”, організована за підтримки Goethe-Institut в Україні та спільно з програмою DAAD Artists-in-Berlin.  Пише Сultprostir.

Книга, що включає нову поезію в прозі Сергія Жадана та фотосерію “Сліпа пляма” Миколи Рідного, вийшла друком у грудні 2014 в Берліні. Восени 2014 року мистецька програма DAAD спільно з галереєю KuLe та Joel Mu запросили авторів втілити арт-проект на фасаді будинку в центрі Берліна. Їхній спільний проект-інтервенція “Сліпа пляма” експонувався від 30 вересня до 14 грудня 2014. На банері великого формату було відтворено деталь фотографії, що зображувала стіну зруйнованого будинку в Луганську. Ця робота є частиною фотосерії Миколи Рідного, в якій медійні знімки збройного конфлікту в Україні нагадують поступове настання сліпоти і як наслідок –звуження поля зору: образи наче повністю поглинаються чорнилом.

“У нашому баченні ми маємо сліпу пляму. Не тільки в переносному сенсі, але й фізично – це пустий простір поміж лівим і правим очима. У зв‘язку з цим явищем, ми ніколи насправді не бачимо, що відбувається навколо, але будуємо картину реальності та намагаємося заповнити сліпу пляму, спираючись на наші знання, політичну позицію або під впливом інформаційного тиску”, – так пояснює назву проекту Микола Рідний.

Сultprostir

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 21