Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал», який є ініціатором та організатором Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва ARSENALE повідомляє про скасування проекту у 2015 році. Про це йдеться в офіційному повідомленні на веб-сайті культурно-мистецького та музейного комплексу.

«Команда Мистецького Арсеналу змушена прийняти зважене рішення щодо скасування Другої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2015. У зв’язку із тим, що збройне протистояння на Сході України не припиняється, а економіко-політична ситуація лише ускладнюється, реалізація мистецького проекту такого значного масштабу як бієнале є неможливою. Мистецький Арсенал, як державна інституція в умовах тривалої мілітарної агресії не може взяти на себе міжнародні зобов’язання щодо страхування творів мистецтва, їх транспортування та безпеки учасників бієнале. В часи, коли наше суспільство зіткнулося з обставинами непереборної сили та спрямовує усі можливі зусилля на подолання їх трагічних наслідків, створення багатомільйонного проекту не є коректним.

У зв’язку із цим Мистецький Арсенал вимушений припинити роботу із кураторами Георгом Шьолльхаммером і Хедвіг Саксенх’юбер та висловлює їм вдячність за співпрацю.

Попри все Мистецький Арсенал продовжує роботу над усіма мистецькими та благодійними заходами й проектами, запланованими на 2015 рік».

Джерело: Мистецький Арсенал

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 23