8 квітня у рамках проекту «Культура vs пропаганда», організованого ГО «Форум видавців», Фундацією Дарини Жолдак за підтримки FEDORIV Hub, відбудеться чергова дискусія. Її тематичне поле – блогосфера. Учасниками дискусії стануть люди, відомі своєю активністю в інтернет-просторі, — Krus Krus (Олександр Барабошко) та Сергій Дідковський.

Модеруватиме захід журналіст Олексій Ананов.

Як відомо, Міністерство інформаційної політики закликало українців, які мають доступ до інтернету, долучитися до так званих інформаційних військ, що даватимуть відсіч інформаційним атакам проти України. Втім, на думку експертів, кожен рядовий блогер чи користувач соціальних мереж сьогодні так чи інакше є борцем на інформаційному фронті. Що має бути їхньою зброєю: правда та об’єктивність чи фейки та маніпуляції фактами, — адже на війні як на війні. Можливо, блогери сьогодні навпаки мають не воювати, а вести миротворчу діяльність?

«Місія будь-якої людини, яка бере участь у публічній дискусії, — спиратися в своїх словах на факти. Слід виключити будь-які домисли та мінімізувати емоційну складову», — вважає Сергій Дідковський.

«За моїми спостереженнями, тенденції до «миротворчості» серед блогерів та користувачів
соціальних мереж сьогодні поки що немає. Можливо, є лише певний спад агресивності. Взагалі блогери мають діяти в рамках загальної стратегії інформаційної політики країни, залежно від того, яке завдання для країни є актуальним, — жорстка протидія пропаганді чи «миротворчість», — вважає Krus Krus.

Коротко про учасників дискусії:

Krus Krus (Олександр Барабошко) – блогер, перший стример подій на Майдані.

Сергій Дідковський – pr-стратег компанії «Ольшанський і партнери».

Чекаємо вас 8 квітня о 19.00 у просторі FEDORIV Hub за адресою: Київ, Arena City, вул. Велика Васильківська, 5 (5 поверх).

Звертаємо увагу! Вхідним квитком на захід є дитяча книжка, яка стане внеском у спільний проект
Фундації Дарини Жолдак і Форуму видавців – «100000 книг для сільських бібліотек».

Реєстрація обов’язкова:

http://eb.by/46xB

Серед усіх, хто зареєструється і завітає на захід, буде розіграно фірмовий блокнот Форуму видаців.

Приз переможець отримає після завершення дискусії.

На сайті tsn.ua дискусію транслюватимуть у прямому ефірі.

«Культура vs. Пропаганда» – унікальний проект, створений у співпраці громадської організації «Форум видавців» та благодійного фонду «Фундація Дарини Жолдак» за підтримки FEDORIV Hub.

У сучасному інформаційному просторі ми, як ніколи, відчуваємо прояви різноманітних маніпуляцій і впливів. А як має реагувати на них культура- література, візуальне мистецтво, історія, кінематограф, освіта тощо? Коли мистецтво стає головною зброєю проти пропаганди, а на яких етапах історії воно має активно підтримати пропаганду? Як допомогти суспільству відрізнити правду
від брехні за допомогою культурних практик і навичок критичного мислення? Відповіді на ці та багато інших питань шукатимуть спікери проекту.

Інформаційні партнери проекту: 1+1, Українська правда. Життя, Hromadske.tv, Еспресо.tv, Insider, Телекритика, Радіо Свобода, радіо Аристократи, журнал Країна, Газета по-українськи, Cultprostir,
газета День, Громадське радіо, Перший національний.

Інформацію про цей та інші заходи ви знайдете на http://bookforum.ua/таhttp://zholdak.org

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 26