23-26 квітня в рамках V Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» у Києві відбудеться Поетичний марафон випускників Літшколи. На локації «MERIDIAN CZERNOWITZ» молоді поети з усієї України зможуть презентувати свою творчість, а відвідувачі фестивалю – відкрити нові імена сучасної української літератури.

Поетичний марафон – спільний проект «Центру літературної освіти» та Міжнародної літературної корпорації «MERIDIAN CZERNOWITZ». Організатори мають на меті створити умови для максимального знайомства і культурного обміну учасників Літшкіл, аудиторії, видавців з метою подальшої дієвої співпраці.

Прочитати свою поезію у рамках марафону зможуть усіх охочі автори, які у різні роки були учасниками Літшколи (літньої, осінньої, зимової та весняної).

Щоб взяти участь у читаннях, потрібно попередньо зареєструватися:http://goo.gl/PQTStv Заявки приймаються до 15 квітня включно. Кількість місць обмежена. Згодом зареєстрованим учасникам надішлють деталі щодо виступів.

Нагадаємо, Літшкола – це культурно-освітня платформа для всебічного розвитку молодих літераторів. За п’ять років Літшкола «випустила у світ» близько 200 молодих авторів. Для більшості із них проект став поштовхом для видання перших збірок, виступів на фестивалях, перекладів, активної літературної діяльності та подальшого розвитку.

 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 16