22-24 травня у домашнiй атмосферi арт-центру Closer (Київ, вул. Нижньоюрківська, 31) вдруге відбудеться фестиваль сучасної електронної музики Стрiчка.

«Стрічкоткацька фабрика – одне з найстаріших підприємств легкої промисловості України. Арт-простір Клоузер займає площу колишніх цехів фабрики, стінам якої вже понад сто років. Від стрічок та ткацьких машин нині майже нічого не лишилось. Ми віддаємо належне стінам Стрічкоткацької фабрики, її працівникам та, зокрема, Кузьмічу (про нього нижче) та оголошуємо другий великий музичний фестиваль Стрічка на території арт-центру Closer з 22 по 24 травня.

Цьогоріч «Стрічка» триватиме набагато довше, тому ми запросили значно більше артистів, ніж того року: видатних електронних експерименталистів, техномузикантів і ді-джеїв, як першого ешелону, так і талантів, з якими ми познайомились нещодавно і з гордістю запросили до участі.

Виступи артистів відбуватимуться на п’яти майданчиках. Стрічка відкриється на великій сцені у дворі в п’ятницю ввечері та продовжиться дві ночі і два дні з невеликою перервою суботнього ранку. У неділю, 24 травня, вранці ми нарешті відкриємо «Лісовий Причал» – відзначимо початок літнього сезону і роботи тераси.

Для фестивалю ми повністю перебудовуємо внутрішнє подвір’я фабрики, в якому робимо зручний дерев’яний настіл по всій його площі, бар та сцену з великим накриттям і угіддям для тривалого та комфортного перебування на території.

Лайн-ап, в якому більше двадцяти артистів з Америки, Румунії, Німеччини, Швеції, Франції, Росії та інших країн, поступово оголошуватимемо на сторінках фестивалю та Closer.
Того разу ми розповідали про колишнього працівника фабрики у синьому комбінезоні з густими вусами та умиротвореним поглядом – Кузьміча, та про те, як він із цікавістю, а може і зі шкодою розглядав напівзбудований арт-центр в одному з тих цехів, де він пропрацював 45 років. Кузьміч тоді наче прощався з улюбленими стінами.
Декілька днів тому ми бачили Кузьміча з тими ж вусами і в тому ж комбезі та дуже зраділи нашій зустрічі. Згодом він розкаже всім нам про життя фабрики та її людей «до» і «нині». Але здебільшого «до».»

 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 43