7 квітня з 19.00 до 20.30 відбудеться Дискусія «Реальний та уявний Донбас» і презентація книги Марти Студенної-Скрукви «Український Донбас».

Предметом дискусії стане усвідомлення Донбасу, його відмінність та подібність до інших регіонів України, його уявне, міфологічне, реальне.

Учасники дискусії:

Андрій Бондар — перекладач, поет, публіцист, член Асоціації українських письменників (1998).

Леся Гасиджак — кандидат історичних наук, редакторка порталу «Музейний простір України», авторка авторських лекцій про Донбас.

Вахтанґ Кебуладзе, — доктор філософських наук, доцент; перекладач, автор численних наукових статей, а також двох монографій та тему феноменології.

Про книгу:
У полі наукових інтересів авторки з Польщі Марти Студенної-Скрукви — регіональні ідентичності Східної Європи, зокрема так званої пограничної зони між Україною та Росією, Донбас. Авторку, окрім всього, цікавить поняття «руська культура України» («ruska kultura Ukrainy»).

Авторка сфокусувалася на науковій літературі свого предмету, розлогому соціологічному матеріалі, публіцистиці доби української незалежності, опублікованих документах, різнопланових наративних джерелах, інтернет-ресурсах, а також неопублікованому матеріалі українських (зокрема, донецьких) дослідників.

Дискусія відбуватиметься у рамках проекту «Донбаські студії».

Місце проведення: Платформа кульурних ініціатив «Ізоляція», Київ, вул Набережно-Лугова, 8.

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 27