Наталя Гуменюк − українська журналістка, керівник проекту Hromadske International – 8 квітня презентуватиме у Києві збірку власних репортажів «Майдан Тахрір. У пошуках втраченої революції». Робота над книгою тривала більше двох років, протягом яких авторка створювала репортажі з країн Близького Сходу, що переживали революційні перетворення. У збірці подано матеріали з Єгипту, Тунісу, Йорданії, Сирії, Палестини, Туреччини, Іраку та Ірану. Пише Сultprostir.

 

«Під час роботи над книгою я як журналіст дійшла висновку, що наша робота є дуже відповідальною. Ми часто розказуємо про людей, яких ніколи не бачили. Журналістська увага найчастіше звернена на насильство, війни. Мені ж стало цікаво, як живуть прості люди. Книга дала мені розуміння того, що треба уважно ставитись до того, як тебе сприймають інші люди. Не ділити світ на біле і чорне, на «своїх» і «чужих». Зараз, коли висвітлюю події на Донбасі, мені дивно повертатись до Києва, де доводиться розповідати про наших співвітчизників як про «інших», − поділилася з Cultprostir Наталя Гуменюк.

 

Серед героїв «Майдан Тахрір» «громадські активісти та аполітичні хіпстери, художники та музиканти, кібердисиденти та бюрократи, ісламісти та атеїсти, колишні й не тільки військові, селяни та городяни». Книга стала спільним проектом Центру візуальної культури та «Політичної критики».

Сultprostir

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 23