17 квітня о 19:00 у Центрі сучасного мистецтва M17 (Київ, вул. Горького (Антоновича) 102-104) відкриється виставка сучасного живопису та арт-ярмарок просто неба Marts Open Art Fair.

Надалі виставка триватиме з 18 по 19 квітня. Вхід на виставку вільний протягом усього дня роботи з 11:00 до 20:00.

Цьогорічний весняний захід Marts Open Art Fair є продовженням серії масштабних групових виставок живопису від організатора Marts Art Project, що  вже шостий рік поспіль розвивається і стверджується як потужна всеукраїнська виставкова платформа.

Організатор запропонує загальній увазі новий погляд на організацію виставкового простору в межах нової концепції Open Art (відкритого мистецтва). «Відкрите мистецтво повинно нести в собі загальну доступність для ознайомлення, сприйняття і формування індивідуальної мистецької колекції з найкращих зразків сучасного мистецтва всіма зацікавленими особами, бо кожен охочий має право на володіння рятівною часткою мистецтва за адекватну відплату митцю».

Отже Marts Art Project пропагує гуманістичний підхід до бачення тріади «мистецтво-особистість-культура», сенсом якого є  максимально відкритий і прозорий доступ до мистецтва з наданням широких можливостей вибору, і водночас такий підхід розвиває самостійність того, хто воліє наблизитись до прекрасного і вічного. Новий задум на весінньому вернісажі Marts Open Art Fair буде реалізовано експериментальною організацією виставкового простору, де до широкого загалу відвідувачів приєднаються досвідчені поціновувачі і колекціонери, оскільки окрім перегляду виваженої експозиції всім буде запропоновано можливість придбати живописні роботи у невимушеній і доброзичливій атмосфері у супроводі досвідчених галеристів і мистецтвознавців.

Експозиція поєднуватиме твори живопису від класичного напрямку і технік до інтригуючого contemporary art. У залах ЦСМ М17 будуть експоновані серії робіт 17-ти художників Києва, західної, східної України та Криму. Продовженням виставки стане арт-ярмарок просто неба у внутрішньому дворі виставки, де київська весна і келих вина зруйнують всі міфи і бар’єри, що стримують потяг людини до зближення з мистецтвом.

За детальнішою інформацією необхідно звертатися до Юлії Гейко, куратора виставки: 050-311-83-61, 044-360-69-89, e-mail: marts.org.ua@gmail.comyulia.geiko@gmail.com.

Акредитацію ЗМІ проводить Лілія Лазарєва, PR-координатор: 067-466-75-13, e-mail: lilia@cts.ua, facebook.com/marts.kiev.

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 40