Заявки для участі в освітньо-культурному проекті «Рідний край у словах і барвах» можна подати до 31 травня 2015 року.

Організатори проекту пропонують дитячій і студентській аудиторії створити разом із професійними письменниками спільний інформаційно-культурний продукт.

Щоб мати високу ефективність проекту та якість базового матеріалу, твори, які увійдуть до збірників, мають бути написані професійними авторами з урахуванням психологічних особливостей аудиторії. Учні середніх і вищих навчальних закладів виступають в якості співавторів на другому етапі реалізації проекту.

Засновником проекту є Дніпропетровська міська рада, співорганізатором – Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Дніпропетровська центральна міська бібліотека.

Координатор проекту – Наталія Володимирівна Дев’ятко, кандидат філософських наук, член Національної спілки письменників України і Національної спілки журналістів України.

Освітньо-культурний проект «Рідний край у словах і барвах» відбудеться у кілька етапів.

Перший етап – літературний для письменників.

На основі конкурсного відбору будуть обрані прозові і поетичні твори, які згодом стануть основою проекту.

Тематика:

1. Твори на екологічну тематику, які застерігають від екологічних проблем, і ті, в яких показана краса природного світу, та ін.

2. Твори, які дають моделі енергозбереження та раціонального використання ресурсів, показують негативні наслідки споживацької моделі.

3. Твори соціального і культурно-духовного спрямування, де через образи героїв формуються позитивні моделі поведінки, містяться гуманістичні ціннісні орієнтири, а також твори, які сприяють національній самоідентифікації особистості.

Вік учасників цієї номінації необмежений.

Мова конкурсу – українська.

Разом із творами автор обов´язково:

– надає свою фотокартку у форматі *.jpg (гарної якості, публікується на сайті);

– заповнює анкету відповідного зразка.

Твори та анкети надсилати на електронну адресу Natalia_ptah@ukr.net з позначкою в темі листа «Проект «Рідний край у словах і барвах» – літературний твір».

Кожен учасник буде повідомлений про отримання творів та анкети.

Другий етап – освітньо-творчий для школярів і студентів.

На основі поданих текстів (вірші, казки, проза) відповідно до мети проекту учням середніх та вищих навчальних закладів пропонується створити:

– малюнки та ілюстрації до художніх творів;

– аудіо-постановки на основі художнього тексту.

Вік учасників – від 10 років.

Для того, щоб узяти участь у конкурсному відборі, потрібно подати заявку у довільній формі на електронну адресу Natalia_ptah@ukr.net з позначкою в темі листа «Проект «Рідний край у словах і барвах» – другий етап».

Потенційний учасник також заповнює анкету відповідного зразка.

Після конкурсного відбору літературних творів учасники другого етапу отримують тексти, з якими працюватимуть до 30 вересня 2015 року.

Найкращі ілюстрації та аудіо-постановки увійдуть до видання.

За підсумками проекту буде видана електронна книга, розповсюджена по бібліотеках і навчальних закладах України.

Усі запитання ви можете задати координатору проекту, надіславши лист на електронну адресу Natalia_ptah@ukr.net

http://bukvoid.com.ua/

 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 53