Національна спеціалізована дитяча клініка «Охматдит» оголошує про початок Міжнародного арт-конкурсу «Small Heart with Art». Його мета – розписати фасад будівлі відділення ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД дітей і таким чином допомогти маленьким пацієнтам зі складними діагнозами. Автор проекту – Євгенія Смирнова.

Брати участь в конкурсі можуть художники з усього світу. Прийом заявок на «Small Heart with Art» триватиме до 1 травня. Розписати фасад будівлі буде запропоновано дев’ятьом переможцям, яких 1 червня визначить журі конкурсу.

 

«Медичний заклад вже давно став другим домом для малюків, а деякі з них ніколи і не знали іншої домівки. Мета конкурсу − знайти художників, які строгий екстер’єр лікарні зроблять веселим, життєрадісним і незвичайним, перетворивши його в яскравий арт-об’єкт і додавши фарб у життя пацієнтів. Пензель, полотно, фарби − ось інструменти авторів і учасників проекту, які вирішують конкретні проблеми за допомогою мистецтва», – розповідають організатори проекту.

Конкурс «Small Heart with Art» організовано Національною спеціалізованою дитячою клінікою «Охматдит» спільно зі Всеукраїнською мережею людей, які живуть з ВІЛ та UNICEF.

http://artukraine.com.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 32