З 24 до 26 квітня в Тернополі відбудеться  фестиваль електронної музики та медія-мистецтва «Гамселить».

Проходитиме захід вже вчетверте. Цього року він відрізнятиметься від попередніх міжнародним статусом (завдяки учасникам з Польщі та Литви) та потужною візуальною частиною. Всі виступи супроводжуватимуться передовими українськими віджеями. В галереї «Бункермуз» та на теренах основної локації фесту буде виставка медія-мистецтва Function [генератив-геометрія-гліч].

 

В проекті візьмуть участь музиканти зі Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Києва, Дніпропетровська, Одеси, Вільнюса, Вроцлава. До учасників фестивалю приєднаються польський музикант Яцек Мазуркєвич з проектом 3phoNIA та литовський імпровізатор-перформер Arma Agharta.

 

«Ми представляємо інакшу музику. Збираємо музикантів, котрі продукують цікавий звук без гітар і барабанів. Це — експериментальне звучання, яке не почуєш в нічних клубах чи  на радіостанціях. Його творці не розраховують на комерційний ефект. Ця музика шумна, може, іноді затемна та занадто глючна. Поза тим, що це нішевий продукт, не пристосований для широких мас. Три минулих фестивалі довели, що він має свого слухача. Буде експериментальне техно, шумові імпровізації, композиції, побудовані на цифрових алгоритмах, експерименти з аналоговими носіями, нойз, індастріал…», – розповідає організатор «Гамселить» Ярослав Качмарський.

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 40