22 квітня в межах V міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» Щербенко Арт Центр та
Фонд культурних ініціатив ArtНuss
презентують мистецький каталог «Paper. World. Art»

Каталог «Paper. World. Art» буде представлений в межах одноіменного проекту, де куратор Марина Щербенко звертається до теми традиційного медіуму, значущість якого не обмежується сферою візуального мистецтва. Папір споконвіку служив на користь культури та освіти, саме він є засобом збереження інформації, свого роду пам’яттю поколінь; на перший погляд крихкий та тонкий матеріал, на якому вже написана та збережена історія світу.

У каталозі «Paper. World. Art» буде відображений результат експериментування із папером, який стане об’єктом чи суб’єктом роботи, таких українських митців, як Олександр Бабак, Тереза Барабаш, Володимир Будніков, Мирослав Вайда, Данііл Галкін, Гриця Ерде, Сергій Западня, Сергій Кайдак, Микола Кривенко, Зінаїда Ліхачева, Віктор Мельничук, Анна Миронова, Роман Михайлов, Сергій Момот, Анна Надуда, Сергій Попов, Ярослав Присяжнюк, Влада Ралко, Олександр Ройтбурд, Констянтин Рудешко, Олеся Секереш, Віктор Сидоренко, Ілона Сільваші, Тіберій Сільваші, Марина Талютто, Руслан Тремба, Олена Турянська, Віктор Хоменко, Raphus Cucullatus.

Учасники презентації:
Костянтин Кожем’яка – засновник Фонду культурних ініціатив ArtHuss
Марина Щербенко – куратор проекту «Paper. World. Art», засновник і куратор Щербенко Арт Центру

Модератор – Ольга Кучерук.

Місце проведення: Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 12. Зал Папір

Щербенко Арт Центр заснований галеристкою і кураторкою Мариною Щербенко. Завдання центру – створення можливостей для діалогу між представниками світу мистецтва і широкою аудиторією. Центр займається виставковою діяльністю, а також є виступає майданчиком для проведення лекцій, круглих столів, майстер-класів з провідними майстрами сучасного мистецтва України та інших країн світу.

Фонд культурних ініціатив ArtHuss створений у березні 2014 року за ініціативи мецената, підприємця Кожум’яки Костянтина. Основне завдання фонду: консолідація української бізнес-еліти навколо ідеї турботи про національну культуру як основу особистісного світоглядного розвитку, що створює основу для загального процвітання.

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 26