PinchukArtCentre нагадує: прийом заявок на участь у четвертому конкурсному доборі на здобуття Премії PinchukArtCentre 2015 триває до 17 травня. Він здійснюється на офіційному сайті Премії.

PinchukArtCentre шукає молодих українських художників віком до 35 років, які працюють з будь-якими жанрами сучасного мистецтва: живопис, малюнок, фотографія, відео, скульптура, інсталяція, документація тощо.

 

У рамках Премії PinchukArtCentre присуджується Головна премія, дві Спеціальні премії та Приз громадськості:

 

Головна премія PinchukArtCentre – 100 тисяч гривень і стажування в майстернях провідних художників світу;

 

Дві Спеціальні премії PinchukArtCentre – по 25 тисяч гривень кожна і стажування в майстернях провідних художників світу;

 

Приз громадськості – 10 тисяч гривень. Переможця буде визначено голосуванням відвідувачів PinchukArtCentre.

 

Окрім того, володар Головної премії PinchukArtCentre автоматично потрапляє до числа номінантів на Премію Future Generation Art Prize 2016 – міжнародної арт-премії для молодих художників.

 

20 номінантів на здобуття Премії будуть визначені Відбірковою комісією у червні 2015 року. Їх роботи будуть представлені на виставці у PinchukArtCentre, яка триватиме з жовтня 2015 року до січня 2016 року. Лауреатів Премії PinchukArtCentre оберуть та оголосять члени Міжнародного журі на Церемонії нагородження в грудні 2015 року в Києві.

 

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, – окремі художники і колективи, – що працюють у будь-якому жанрі сучасного мистецтва. Один художник (колектив) може виставити на конкурс від 3 до 7 робіт. Заявки на участь подаються відповідно до регламенту Премії PinchukArtCentre. Первинний відбір робіт здійснюватиметься Відбірковою комісією, до складу якої увійдуть куратори арт-центра та експерти у сфері сучасного мистецтва.

 

Переможці попередніх конкурсів Премії PinchukArtCentre:

 

Лауреати Головної премії:


2013: Жанна Кадирова (Київ),

2011: Микита Кадан (Київ),

2009: Артем Волокітін (Харків).

 

Лауреати Спеціальних премій:


2013: Відкрита Група, Лада Наконечна (Київ), Даніїл Галкін (Дніпропетровськ),

2011: Жанна Кадирова (Київ), Сергій Радкевич (Луцьк),

2009: Олексій Салманов (Київ), Маша Шубіна (Київ).

 

Лауреати Призу громадськості:


2013: Анатолій Бєлов (Київ),

2011: Микита Шаленний (Дніпропетровськ),

2009: BLUMOLOKO.

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 7