Прийом заявок на участь у п’ятому конкурсі МУХi (Молоді Українські Художники), – першому незалежному загальнонаціональному конкурсі серед молодих українських художників віком до 35 років, – продовжено до 31 травня 2015 року включно.

 

Проект МУХi створено у 2009 році за ініціативою Марини Щербенко, засновниці та кураторки Bottega Gallery і Shcherbenko Art Centre. Завданням проекту є допомогти заявити про себе творчим особистостям, молодим митцям, які прагнуть розвиватися, підхоплюють найновіші світові тенденції, активно продукують власні оригінальні ідеї та задуми.

 

Принципово важливим для проекту є відкриття нових імен в українському молодому мистецтві. Лауреатами конкурсу МУХі попередніх років стали такі художники, як Євген Самборський, Павло Ковач, Євген Климчак/Катерина Старостенко (2012), Данило Галкін, Максим Чатський, Андрій Сигунцов, Василь Савченко (2011), Зоя Орлова, Назар Білик, Любов Малікова (2011).

 

Роботи 10 номінантів, вибраних міжнародною експертною комісією, буде представлено на виставці фіналістів, яка відбудеться в м. Київ,  у просторі Інституту проблем сучасного мистецтва за адресою: вул. Щорса, 18-Д в жовтні 2015 року.

 

Умови участі

 

Переможець конкурсу отримує винагороду в розмірі 40 000 грн.

Також присуджуються дві спеціальні премії по 15 000 грн.

Переможці отримують половину зазначеної винагороди грошовими одиницями, а друга половина направляється на реалізацію персональних проектів у наступному 2016 році у просторі або під егідою Щербенко Арт Центру.

Номінанти МУХi 2009-2012 не можуть брати участь у конкурсі вдруге.

 

Ознайомитись із правилами конкурсу, а також завантажити аплікаційну форму можна на сторінці конкурсу МУХі 2015 на сайті www.bottega-gallery.com

 

Заповнену аплікаційну форму та зображення необхідно надіслати на електронну адресу: muhi2015@bottega-gallery.com

 

Додаткові запитання щодо умов участі надсилайте за адресою: askmuhi@bottega-gallery.com

http://artukraine.com.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 79