21 травня, о 19:00 у Vozdvizhenka Arts HOUSE відбудеться відкриття виставки «ОНИ УСТАЛИ» — роботи з колекції відомого архітектора Андрія Супруненка.
У рамках виставки будуть представлені роботи Василя Цаголова, Павла Макова, Олега Тістола, Вінні Реунова, Володимира Буднікова, Влади Ралко і Романа Ліствака, які були створені в 90х-2000х роках.
Для експозиції куратором свідомо були обрані роботи 90х -2000х років, які він вважає золотим фондом сучасного українського мистецтва, коли автори представлених робіт створювали дійсно нове і безкомпромісне мистецтво.
Для Андрія Супруненко ця виставка — акт протесту проти тих хронічних хвороб, на які страждає українське арт-середовище: «Мені здається, що вони просто втомилися. Втомилися від відсутньої, а якщо і присутньої, то бездарної критики, від бездарних TV-передач «про ЦЕ» (про мистецтво), ну і, звичайно, від галеристів-дилерів-профанаторів і т.п. Я вибирав ці роботи сам, без певної ідеї — але потім вона окреслилася — все це безкомпромісне і прекрасне стало тією, нехай тонкою, але міцною ниткою, що об’єднує щось з минулого, що є дорогим і таким, що хочеться пам’ятати, і спрямована в майбутнє, яке всі прагнуть передбачити».
Виставка «ОНИ УСТАЛИ» триватиме до 14 червня.

http://i-pro.kiev.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 22