З 10 по 14 червня в Одесі відбудеться перший музичний фестиваль європейського рівня «Odessa Classics». Автором ідеї та артистичним директором фестивалю є провідний український піаніст Олексій Ботвінов.

За словами організаторів, різноманітна і захоплююча програма фестивалю «Odessa Classics» стане туристичним магнітом для вітчизняних і зарубіжних гостей. У фестивалі візьмуть участь європейські «зірки» першої величини, провідні українські артисти та перспективна творча молодь з Одеси та інших культурних центрів України. Серед них — бас Паата Бурчуладзе, скрипалі Майкл Гуттман і Андрес Мустонен, ансамблі «АртеХатта», «Hortus Musicus», «Art Jazz Quartet» та інші.

В рамках програми «Музика в музеях» пройдуть камерні концерти в Літературному музеї та Музеї Шустова. Фестиваль прикрасять виставки сучасного мистецтва та культурології в музеях міста, а також синтез-проект «Мистецтво війни», поставлений одним з провідних українських театральних режисерів і продюсерів Владом Троїцьким за участю Олексія Ботвінова.

Організатори наголошують: буде виділена певна кількість безкоштовних і пільгових квитків для учнів музичних закладів міста, воїнів АТО та членів їх сімей.

http://cultprostir.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 24