Протягом червня та липня цього року School of visual communication приймає заявки на отримання грантів на навчання для молодих митців. Викладачами авторських майстерень будуть: Алевтина Кахідзе, Ірина Костишина, Яніна Пруденко, Наталія Синєпупова.

Кожен із курсів напрямку «Сучасне мистецтво» має свою тематику та окремий термін, до кого треба встигнути подати реєстрацію. Так, перформер і куратор Алевтина Кахідзе навчить «Як виробляти рішення, але не зображення» (прийом заявок до 17 червня), графічний дизайнер та мистецтвознавець Ірина Костишина розповість про «Можливість утопії» ( прийом заявок до 8 липня), медіа-теоретик Яніна Пруденко поділиться знаннями у галузі «Мистецтво + технології. Художні практики і дослідницькі концепції» (прийом заявок до 20 липня), керівник School of visual communication Наталія Синепупова представить курс «Колаж як пластичний прийом в мистецтві й дизайні» (прийом заявок до 23 серпня). Більш детальна інформація на сайті School of visual communication.

«Головна мета надання цих грантів − підтримка та розвиток художнього середовища. Розуміючи фінансовий стан в якому перебувають Українські митці, керівництво School of visual communication прийняло рішення надати можливість випускникам та студентам НАОМА, а також іншим молодим митцям долучитись до навчальних програм Школи напрямку: Сучасне мистецтво. Окрім безкоштовного лекторію, наразі, Школа пропонує низку авторських майстерень відомих та практикуючих художників не лише з України, а й з закордону. Кожен з авторів альтернативних навчальних курсів вибудовує свою навчальну систему, яка направлена, у першу чергу, на практику та звільнення від шаблонного сприйняття ролі та задач митця. Звісно, паралельно учасники отримують чимало інформації про сучасні художні процеси та нові інструментарії для творчості. Гранти на навчання − це чудовий шанс для молодих митців познайомитись з сучасним мистецтвом, спробувати альтернативні методи навчання, попрацювати разом з корифеями арт-середовища, розширити та вдосконалювати свої художні практики», − пояснила Cultprostir Ліна Романуха, координатор арт-напряму School of visual communication.

http://cultprostir.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 32