Галерея сучасного мистецтва у Тернополі «Бункермуз» запрошує митців та кураторів до участі у відборі скульптур та арт-об’єктів для експозиції в «італійському дворику» закладу.

 

«Італійський дворик» на бульварі Т. Шевченка, 1 – це камерний простір старого міста у самому центрі Тернополя, оточений стінами колишньої польської гімназії, а тепер – адміністративними установами і житловими площами. Цей простір зберігає і формує особливу артистичну атмосферу. Твори мистецтва тут безпосередньо взаємодіють із глядачем, надихають, спонукають до плідних дискусій.

У конкурсі можуть взяти участь як професійні художники, так і аматори. Організатори не встановлюють ані вікових, ані інших обмежень. Також один автор чи група авторів може подавати на конкурс необмежену кількість робіт, для кожної з яких заповнює окрему заявку.

 

Організатори покривають витрати на транспортування предметів мистецтва в межах України, презентацію та здійснюють інформаційний супровід у засобах масової інформації.

 

Для участі у конкурсі необхідно до 25 червня включно заповнити анкету та надіслати опис твору (форма опису – нижче) з фото високої якості на адресу bunkermuz@gmail.com. У темі листа необхідно зробити помітку «Конкурс».

 

Форма опису твору:

 

1) *Автор (ваше ім’я та прізвище):

2) Назва твору (якщо є):

3) *Вид (скульптура, інсталяція, тощо…):

4) *Використані матеріали:

5) *Розміри:

6) *Маса:

7) Концепція твору:

8) Історія створення:

9) Зауваги до умов розміщення

 

* обов’язкове запитання

 

Про результати відбору організатори повідомлять до 29 червня.

 

За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном: +38 063 48 30 675 (Марічка).

http://artukraine.com.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 15