Книга видавництва «Віват» «Пластилінові дива», автором якої є Марія Макаренко, встановлює рекорди. За минулий рік права на її видання продані декільком країнам, а сумарний надрукований наклад уже перевищив 100 000 примірників. Нещодавно стало відомо, що відтепер книга прийшла і до німецьких дітей: 20 000 примірників «Пластилінових див» надруковані в Німеччині.

Як повідомлялося раніше, минулого року «Пластилінові дива» вийшли друком у Китаї накладом більше 60 000 примірників у вигляді декількох номерів дитячого журналу. В Україні «Пластилінові дива» видані накладом 30 000 примірників. На черзі випуск книги в Словаччині, Румунії, Молдові, Росії та Польщі, де є видавництва, які вже придбали права на неї.

Книга «Пластилінові дива» вчить малюків створювати справжні шедеври з пластиліну, вона містить покрокові інструкції з ліплення і спрямована на розвиток дрібної моторики дитини, посидючості та креативності.

«Наклад у 100 000, про який ми зараз говоримо, − це цифра за найскромнішими підрахунками. Оскільки в Китаї книгу перетворили на журнал. Успіх видання полягає, по-перше, у концепції. Це дуже цікава, легка, зрозуміла інструкція з ліплення. По-друге, вдала обкладинка, яку завжди видно на всіх стендах. По-третє, зусилля нашого менеджера по зовнішньоекономічній діяльності, який любить книгу, легко спілкується з іншими людьми. Всі ці чинники сприяли успіху», − поділилася з Cultprostir Гузель Вишняк, pr-менеджер «Видавництва «Віват».

http://cultprostir.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 25