17 червня відбулася прес-конференція 6-го , на якій була оголошена конкурсна програма кінофоруму. У міжнародному конкурсі ОМКФ візьмуть участь 12 фільмів з Ізраїлю, України, США, Великобританії, Росії, Туреччини, Колумбії, Хорватії, Ірану, Франції та Данії. За приз національної конкурсної програми будуть боротися 18 короткометражних і 6 повнометражних фільмів.

Цього року шанс отримати гран-прі фестивалю, «Золотого Дюка», є у двох українських картин — нового фільму Єви Нейман «Пісня пісень» і стрічки Анатолія Матешка «Captum» (lat. Полон). На Одеському кінофестивалі відбудеться світова прем’єра фільму «Полон», на осінь 2015 року заплановано кінотеатральний реліз картини в Україні.

«Наш фільм — колективна праця, продукт всієї творчої групи, акторів, продюсерів. Сьогодні ніхто не може залишатися байдужим до того, що діється в Україні, все, що відбувається, стосується кожного. Для мене останній рік пройшов, як сюрреалістичний сон. Дуже складно було зрозуміти, що ж з усіма нами відбувається —  саме в цьому в процесі роботи над фільмом і намагалася розібратися наша знімальна група. «Полон» — наша відповідь, перш за все, самим собі про нас, що живуть сьогодні в дуже складні часи. Сподіваюся, фільм знайде свого глядача », — розповів Cultprostir Анатолій Матешко, режисер картини «Полон».

Одеський міжнародний кінофестиваль пройде з 10 по 18 липня.

http://cultprostir.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 9