7 травня стартував перший Український міжнародний Конкурс промислового дизайну INDUSTART: 30 країн учасників, 7 номінацій, 21 підномінація.

INDUSTART – це єдиний у світі Конкурс, авторитетне журі якого, неупереджено і компетентно визначить цінність Вашого, навіть, нереалізованого проекту-концепту, як з позиції мистецтва дизайну, так і з точки зору промислової перспективи об’єктів!

INDUSTART – це комплексний підхід, що дозволяє поетапно і масштабно мотивувати і впорядкувати українське дизайн середовище, як частину світової дизайн спільноти.

Конкурс INDUSTART включає в себе безпосередньо сам Конкурс, щорічні заходи в рамках Конкурсу в Україні, та за її межами.

INDUSTART це унікальна подія, що дає перспективний старт в різних сферах діяльності: дизайні, сучасному мистецтві, сучасних технологіях і бізнесі. Це можливість заявити про себе і свій талант, представити авторський продукт і реалізувати свої творчі амбіції, вгамувати голод сучасників у красі і гармонії предметної дійсності, створеної людським розумом.

Оголошуються наступні номінації Конкурсу:

1. Дизайн предметів меблів; 2. Дизайн обладнання; 3. Дизайн джерел освітлення; 4. Дизайн побутової та комп’ютерної техніки; 5. Дизайн транспортних засобів; 6. Дизайн декору в інтер’єрі; 7. Дизайн ювелірних прикрас та аксесуарів.

У кожній номінації окремо будуть розглядатися реалізовані проекти, дизайн-концепти і студентські роботи.

Реєстрація на Конкурс проводиться на офіційному сайті.

Реєстраційний внесок – 20 EUR (без ПДВ).

Реєстраційний внесок для студентів вищих і середніх навчальних закладів – 10 EUR (без ПДВ).

Оцінювати роботи буде запрошене міжнародне журі (склад журі в процесі узгодження) – дизайнери, архітектори, арт-директори, головні редактори профільних видань, професіонали області.

Проекти можуть бути представлені на Конкурс в електронному форматі у вигляді ескізів (3D, скетчів, схем та ін.) з описом.

Прийом робіт на Конкурс – до 31 серпня 2015 року.

Генеральным спонсором і співорганізатором Конкурсу є міжнародна компания з розробки та виготовлення унікальної сувенирної продукції aiia. Компанія спеціалізується на високотехнологічних дизайнерских гаджетах для промо компаній і програм лояльності відомих світових брендів. aiia є єдиною в Україні компанією, яка отримала нагороду за досягнення в дизайні – IF Design Award 2015 за постанні 8 років.

Головний приз Конкурсу – революційний інтерактивний дисплей Wacom Cintiq 13HD – наданий партнером Конкурсу, офіцийним дистриб’ютором Wacom в Україні «Компанією Новелла». Cintiq 13HD – тонкий компактний HD-дисплей з диагоналлю 13″. Він дозволяє художнику та дизайнеру працювати так легко, як олівцем на папері, але разом з тим забеспечує усі переваги, які надає цифрова графіка.

Слідкуйте за оновленнями на офіційних інтернет майданчиках Конкурсу – сайті і групі  INDUSTART в Facebook.

http://platfor.ma/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 35