Культурний проект, організація, що здійснює освітні проекти у сфері візуального мистецтва, оголосив конкурс на навчання у Новій художній школі Liquid city. Всі заняття будуть безкоштовними. Щоб стати одним зі слухачів школи, необхідно зареєструватися та пройти конкурсний відбір.

Студенти, серед яких може опинитися мешканець будь-якого регіону країни, дізнаються, як створювати аудіовізуальну цифрову інсталяцію; монтувати та організовувати художню виставку; писати кураторську концепцію; ефективно працювати у новій команді в стислі терміни.

«Культурний проект вже робив раніше повномасштабний курс для художників, які хочуть займатися саме новими медіа, адже академічна освіта не передбачає навчання практичних навичок у такому жанрі. Тепер ми готуємо інтенсивний курс з удосконаленою концепцією викладання. Школа діятиме в трьох основних зрізах: техніка, ідея (влітку ми спробуємо дослідити місто з позиції художніх практик), мотивація (ми працюватимемо із професійним психологом, який дослідить межі здібностей і прагнень студентів, бажання вийти за межі). Це буде новий формат – трансформаційна школа, з результатами навчання в якій можна буде познайомитися на художній виставці», − розповіла Cultprostir куратор Liquid city Альона Ковальова.  

http://cultprostir.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 11