У програмі музичного фестивалю Sziget у Будапешті цього року заявлені вісім українських артистів. Настільки масова участь нашої країни на цьому європейському форумі трапиться вперше.

Кожен з виконавців увійшов у список учасників своїм шляхом. Гурти «ДахаБраха» і «Гайдамаки» отримали запрошення безпосередньо від організаторів. Проект ONUKA став переможцем всеукраїнського конкурсу, на якому обирали представника країни для виступу на сцені Europe Stage.

Ще троє учасників відправляться на Sziget грати на Campfire — популярної локації, яка розташована біля головної фестивальної ватри. На цьому майданчику збираються вуличні музиканти, невеликі акустичні колективи, виконавці кавер-версій відомих пісень. Тут від України виступлять The Same Toy, Golden Brown та Stas Derkach & Bohdan Matviychuk. Вони теж отримали цю нагоду на конкурсних умовах.

Ще двоє представників від України виступлять на майданчику Magic Mirror, де демонструють свою майстерність акробати і танцюристи з усього світу. Там себе покажуть багаторазовий переможець танцювальних конкурсів Алекс Щукін і еквілібрист, володар золотої медалі фестивалю Cirque de Demain Сергій Тімофєєв.

Фестиваль Sziget відбудеться з 10 по 17 серпня.

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 18