Платформа культурних ініціатив «ІЗОЛЯЦІЯ» запрошує зарубіжних і вітчизняних фахівців (у галузі архітектури, мистецтва, візуалізації даних і науки) для дослідження поняття архітектури крізь призму інноваційних інтервенцій у міському контексті. Об’єктом річної програми досліджень в 2015 році обрана Східна Україна, точніше — місто Маріуполь та прикордонні міста, що межують з Росією у зоні бойових дій. Триватиме програма з 6 липня по 31 серпня.

Завдання програми резиденцій Architecture Ukraine — підняти суспільну самосвідомість за допомогою фізичної та дигитальної інтервенції в міста, що постраждали від нинішньої війни. ІЗОЛЯЦІЇ цікаві всі види творчої експресії, які тим чи іншим способом могли б покращити життя людей у зазначених містах.

Практична частина програми резиденцій передбачає колективну роботу: протягом восьми тижнів будуть проводитися щоденні дослідні поїздки, огляди, лекції, семінари та інші події. Зібрані дані виявлять та визначать формат пропозицій для підсумкового проекту, який буде представлений у вигляді мобільної виставки, що знаменує завершення програми. При цьому, протягом наступного року учасники зможуть імплементувати свої проекти в якості складових більш масштабного аналізу/публікації /виставки за результатами творчого процесу. Мета програми — встановлення співробітництва між локальними та закордонними експертами за допомогою воркшопів, засідань журі, лекцій і заходів, залучення партнерів з місцевих і міжнародних організацій та університетів для підтримки наукової бази проекту.

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 6