З 4 по 26 липня в парку ім. Тараса Шевченкав м. Рівне пройде перший сезон масштабного соціально-культурного проекту АРТ-ПІКНІК в Рівне.

Офіційне відкриття відбудеться 4 липня о 16.00.

Протягом місяця у жителів міста буде можливість провести час всією родиною в новому форматі міського дозвілля, де відпочинок, спорт, культура та мистецтво поєднуються.

Організатори готують програму, насичену культурними, освітніми, спортивними та розважальними подіями. Основними учасниками будуть майстри, вчителі, артисти, спортсмени, художники Рівненського регіону.

В проекті буде представлено 16 напрямів: кіно, музика, мистецтво, спорт (розум і тіло), театр, міжнародні тижні, діти, вулична бібліотека, фестивалі та ярмарки, зустрічі з цікавими людьми, золотий вік, добра справа, екологія, загальноосвітня тематика, кулінарія, hand made.

Регулярні перегляди фільмів, вулична бібліотека, майстер класи, концерти, дитячий майданчик, гамаки зони відпочинку будуть наповнювати не тільки вихідні, а й будні дні.
АРТ-ПІКНІК в м. Рівне – це формат, розроблений для жителів міста на основі проекту АРТ-ПІКНІК Слави Фролової, який появився в м. Київ 2 роки тому завдяки Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України.

 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 94