З 22 серпня по 6 вересня у селищі Затока Одеської області триватиме музичний фестиваль «Джаз Коктебель» Koktebel Creative Village.

Найбільший в Україні музичний open-air, історія якого триває вже 12 років. «» — це не тільки унікальна атмосфера, яка розкриває вищі чакри і творчий потенціал людини. «Джаз Коктебель» — це, в першу чергу, музичний фестиваль, незамутнена і усвідомлена точка зору на актуальну альтернативну сцену.

Наймузичніша подія українського літа! Територія свободи, творчості і любові! Два тижні лекцій, кінопоказів, майстер-класів, концертів. Два тижні найкрасивіших світанків і заходів на найкрасивішому узбережжі України. Два тижні активного відпочинку і тільки гарного настрою.

Програма фестивалю:

•           З 23 по 27 серпня гостей фестивалю приймає музична «Творча дача» фестивалю «Джаз Коктебель», яка представить неймовірні, цікаві і по-одеськи смачні проекти.

•           28 і 29 серпня — два дні експериментальних проектів Open Stage і головні події фестивалю на NU JAZZ.

•           З 23 по 29 серпня ми чекаємо найактивніших гостей фестивалю на нічний Special Stage — сети кращих ді-джеїв, електронні live проекти і танці до ранку.

•           30 серпня — урочисте закриття фестивалю, дивовижні джеми і сюрпризи для публіки.

Учасниками фестивалю «Джаз Коктебель» в різні роки були: Goran Bregovic, The Cinematic Orchestra, Parov Stelar, Nino Katamadze, Аквариум, Bonobo, Telepopmusik, Red Snapper, Patrick Wolf, Submotion Orchestra, Billy’s Band, The Tiger Lillies, De Phazz, ВВ , Серебряная Свадьба, ДахаБраха і багато інших.

http://i-pro.kiev.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 40