10-15 серпня в Карпатах відбудеться «VI Літня літературна школа». Відомі письменники та видавці поділяться письменницькою майстерністю та секретами успіху в літературі.

Лектори – письменники Тарас Прохасько, Юрій Винничук, Юрій Іздрик, Галина Крук, Остап Сливинський, літературознавець і видавець Ростислав Семків, перекладач і літературний менеджер Завен Баблоян. Іноземний гість-лектор – перекладачка, кураторка культурних проектів і викладачка creative writing Юстина Чеховська (Польща).
Програма Літшколи складається з 50 годин лекційних і творчих занять. У програмі:
- лекції та майстер-класи;  — практичні завдання і воркшопи;  — аналіз і обговорення текстів учасників;  — літературні вечори та барбекю-паті;  — походи в гори та неформальне спілкування з лекторами і учасниками.
Учасники Літшколи дізнаються про теоретичні аспекти літературної творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма.
Лектори розкажуть: як створювати персонаж, сюжет і композицію; як працювати з мовою, діалогами і художніми деталями; як навчитися критикувати власні тексти; звідки брати натхнення; яких типових помилок уникати авторам-початківцям; як зацікавити видавців; які є сучасні траекторії літературної кар’єри; як знайти читача та своє місце в літературному процесі.
Щоб взяти участь у Літшколі, потрібно заповнити реєстраційну анкету. Прийом заявок триває до 25 липня включно. Кількість місць обмежена. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 2000 грн (при оплаті до 20 липня включно) або 2400 грн (при оплаті після 20 липня). У вартість входить: навчальна і розважальна програма, проживання у котеджі, 2-разове харчування, кава-брейки, трансфер з Івано-Франківська і назад, роздаткові матеріали, екскурсії тощо.
Дати і місце проведення: 10-15 серпня 2015 року, с. Яблуниця (Івано-Франківська обл.)
Контактна особа: Мар’яна Хемій (093-767-43-81)

http://bukvoid.com.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 7