На території кіностудії ім. Довженка щочетверга проходитимуть «Концерти природи» просто неба, повідомляє прес-служба Міністерства культури України.

Класична музика Антоніо Вівальді у виконанні «Вівальді-оркестру» вже звучала тут 9 липня. У наступні четверги – 16, 23 і 30 липня – оркестр також буде грати музику прославленого італійського композитора, зокрема, 4 концерти для скрипки з оркестром «Пори року», а також інші його твори. Під час цих музичних сеансів відвідувачі зможуть побачити унікальні костюми і ретро-автомобілі із запасників кіностудії, а також скуштувати страви, виготовлені за її «фірмовим» рецептами. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (097) 493 04 19.

Концерти проводяться у рамках громадського проекту з відродження кіностудії ім. Довженка. У вересні на її території має пройти міжнародний мультикультурний фестиваль сучасного мистецтва «ГОГОЛЬFEST 2015». Нещодавно директор фестивалю Максим Демський розповів в інтерв’ю Cultprostir, в якому жалюгідному стані знаходяться цехи і приміщення кіностудії.

Нагадаємо, в червні Міністерство закордонних справ провело перед своїм фасадом концерт класичної музики «МЗС Open Air» на підтримку українців, з політичних мотивів незаконно утримуваних в російських в’язницях.

http://cultprostir.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 10