Фестиваль нових медіа та аудіовізуального мистецтва «Конструкція» відкрив краудфандінг-кампанію. На збір коштів у проекту з Дніпропетровська залишився 21 день.

«Конструкція» звертається до фізичного та уявного образу Дніпропетровська, відкриває новий погляд на його особливості та підвищує ступінь уваги до спільного: простору, відповідальності, майбутнього. Фестиваль поєднує теми містобудови та соціокультурного розвитку, ставить на меті пожвавлення діалогу навколо творчих потреб людини, яка живе в умовах постіндустріального та пострадянського міста.

 

Протягом фестивального тижня майданчиком для подій виступатимуть знакові місця та громадський простір Дніпропетровська. Таким чином можливо привернути увагу до визначних та забутих об’єктів міста, які формують його історичний та сучасний образ, відновити їх роль у свідомості та по-новому поглянути на їх значення. Несподівані локації буде обрано для посилення позиції експериментального, інтерактивного мистецтва та участі мешканців міста у творчому процесі. Нові медіа відіграватимуть роль  видовищного інструменту, що якнайкраще відповідає динаміці часу.
Фестиваль супроводжуватимуть дискусії, презентації та воркшопи з українськими та закордонними фахівцями у сфері медіа-арту, нових технологій в мистецтві та креативної урбаністики.

 

Фінансово підтримати проект на платформі indiegogo.com можна тут.

 

 

http://artukraine.com.ua/

 

http://artukraine.com.ua

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 4