1 серпня на фестивалі «ТуСтань» відбудеться прем’єра театрально-поетичного перфомансу «Ріка мертвого генерала».

У такому нетрадиційному форматі театр «Другий склад» представить глядачам власне бачення віршів молодого українського поета Михайла Жаржайла. Запрошуємо зануритися у середньовічну атмосферу фестивалю та насолодитися динамічною сумішшю поезії та театру – просто неба серед мальовничих Карпатських гір.

«Ріка мертвого генерала» – таку назву перфоманс має не випадково, адже це водночас і назва нової поетичної збірки Жаржайла, яка готується до друку найближчим часом.

Під режисурою Єви Якубовської та у виконанні акторок театру в рамках вистави звучатимуть чоловічі вірші, котрі балансують на межі сучасної української дійсності та фантастики.

Чи існує кордон між «магічним реалізмом» світу поета і суворою реальністю? Наскільки захищеною від зовнішніх потрясінь почуває себе в цьому світі жінка? Як вона проживає чоловічу поезію, як на неї впливає поет? Яким чином вони дають раду з буденними речами, коли за межами їх стосунків і віршів виникає справжня війна?

Кожен глядач у цій історії обов’язково відчує щось винятково близьке для себе. Щоразу, при перевтіленні тексту в голос, характер, тіло, рух, колір, світло – він зможе відчути «свою» найдоречнішу емоцію.  Оповідь, що відбувається у три різні голоси – три унікальні жінки, котрі розповідають власну історію. Життя – це щоденний карнавал, чи жорстка рутина? «Ріка мертвого генерала», або краще: «ріка живого поета»? За допомогою театральних прийомів, завдяки поєднанню акторської гри, дії, світла та музики, на стику різних жанрів мистецтва – у точці конфлікту начал і стихій, буде віднайдена істина.

Після прем’єри, театр згодом вирушить у передпрезентаційний промо-тур містами України на підтримку майбутньої книги.  Стежте за анонсами у вашому місті.

Театр «Другий склад»

Аматорський театр «Другий склад» функціонує з 2011 року. Відтоді було зреалізовано кілька прем’єр на великій сцені. Це вистави: «Я тут», «Кумир», «Коротка драма», «Одна історія», «І дерева, і люди», «Фрáнко та його жінки».

Режисер театру – Єва Якубовська,  звукорежисер — Дмитро Готь.

http://bukvoid.com.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 15