8 та 9 серпня за підтримки Міністерства молоді та спорту в Києві на території Маріїнського парку пройде перший не комерційний благодійний фестиваль сім’ї та спорту «Крепатура».

Свято здорового способу життя присвячене Дню фізкультурника і проводиться з метою залучення уваги людей на важливість щоденних занять спортом та ведення здорового способу життя.

Подія збере на одному майданчику кращих представників різних видів спорту — людей небайдужих, активних, цілеспрямованих. Протягом дня гості заходу зможуть побачити виступи професійних спортсменів, отримати консультації від представників кращих спортивних клубів та шкіл Києва та познайомитися з однодумцями і знайти собі нове корисне хобі.

А головне під час фестивалю пройдуть 2 благодійні акції, до яких зможуть долучитися усі бажаючі: «До навчання готовий!» — збір коштів на купівлю канцелярії для школярів-переселенців зі Сходу України. І «Україна повинна бути сильною!» — збір старого спорт-інвентаря для дітей з дитячих будинків. Якщо у вас є непотрібні канцтовари, старий м’яч або ролики — все це можна подарувати дітям сиротам та переселенцям.

Фітнес-тренер Олег Крокуль прокоментував для Cultprostir: «Все більше людей починають вести здоровий спосіб життя та слідкувати за собою. Це дуже гарна тенденція. І гарний приклад для підростаючого покоління. Заходів, які б поєднували розваги для всієї родини зі спортивною тематикою не вистчає, на мою думку. Тому цей фестиваль на часі!»

http://cultprostir.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 15