У четвер 30 липня 2015 року о 16.00 у конференц-залі Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України в рамках літературно-музичного проекту «Мистецькі зустрічі в архіві-музеї» відбудеться творча зустріч із відомим американським бандуристом українського походження Юліяном Китастим (Нью-Йорк, США).


Юліян народився у Детройті (США). Гру на бандурі вивчав від батька Петра Китастого. Освіту здобув в Університеті Конкордія (Монреаль, Канада). Співпрацював із співачкою Мар’яною Садовською, композиторкою Аллою Загайкевич, режисером Вірляною Ткач та багатьма іншими видатними митцями світу.
Формат заходу передбачатиме розповідь Юліяна Китастого про свій творчий шлях, про сімейну традицію виконання на бандурі, досвід співпраці з видатними митцями сучасності, а також вільне спілкування з публікою. У виконанні Юліяна Китастого звучатимуть старовинні твори з кобзарського репертуару, маловідомі твори знаних бандуристів ХХ ст., його власні композиції.

Адреса ЦДАМЛМ України: вул. Володимирська, 22-А, територія Національного заповідника «Софія Київська» (центральний вхід).

Для отримання детальнішої інформації, будь ласка, звертайтеся за тел.: +380 44 2784481; +380 97 2329784.e-mail: cdamlm@bigmir.net

Літературно-музичний проект «Мистецькі зустрічі в архіві-музеї» було започатковано у квітні 2012 р. Метою проекту є популяризація та поповнення фондів ЦДАМЛМ України, що дозволяє тримати постійний зв’язок з минулим та сучасністю. Автор ідеї та керівник проекту – директор ЦДАМЛМ України Олена Чижова. Координатор програм – Ілона Таміліна. Проект відбувається за підтримки Державної архівної служби України.

http://prostir.museum/ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 9