Відсьогодні і до 9 серпня в Одесі відбуватиметься книжкова виставка-ярмарок «Зелена хвиля».

Вже традиційно, видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» буде приймати активну участь у цьому святі книги та читання. З презентаціями книг в Одесу приїдуть спеціальний журналіст каналу «1+1» Олексій Бобровников та один з найвідоміших українських письменників сучасності Василь Шкляр.

Український журналіст Олексій Бобровников у 2011-2013 роках жив і працював у Грузії, за цей час проїхав всі незвідані туристами та мандрівниками куточки цієї чарівної країни. Усі свої враження, емоції та фото від мандрівок зібрав у своєрідний путівник Кавказом книгу «Краями Грузії», яку презентує в Одесі на виставці «Зелена хвиля». «Краями Грузії» — це мандрівка разом з Олексієм Бобровниковим цією неймовірною країною: від Тбілісі до Батумі, з Колхіди — до Местії і Вільної Сванетії, гірською Аджарією і країною пшавів. Вісім маршрутів, якими пройшов автор — чарівні легенди, відомі й малознані, дивні традиції, прості та водночас неймовірні люди, які зустрілися на його шляху. Зустрічі з Олексієм Бобровниковим пройдуть 7-го серпня:

15:00 Автограф-сесія на стенді видавництва КСД, вул. Дерибасівська;

16:00 Презентація книги «Краями Грузії», Сцена, Міський сад.

Василь Шкляр презентує на виставці книгу, над якою працював більше шести років – роман «Маруся». Після шаленого успіху «Залишенця», продажі якого склали понад 150 тисяч примірників, шанувальники творчості Василя Шкляра декілька років чекали на анонсовану ним історію про ще одну легенду повстанського руху України – отаманшу Марусю. Восени 2014 року роман «Маруся» вийшов друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля», наклад нової книги вже сягнув більше 70 тисяч примірників. Зустрічі з Василем Шклярем пройдуть 8-го серпня:

15:00 Автограф-сесія на стенді видавництва КСД, вул. Дерибасівська, виставка «Зелена хвиля»;

16:00 Презентація книги «Маруся», Сцена, Міський сад;

19:00 Авторська зустріч, «Книгарня-кав`ярня», вул Катерининська, 77.

http://bukvoid.com.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 12