Ґете-Інститут проведе міжнародну серію майстер-класів та подальший конкурс трітментів документальних фільмів в Україні, Грузії, Білорусі та Молдові. Проект розрахований на молодих кінематографістів та режисерів-початківців, які зацікавлені в реалізації власної ідеї документального фільму. На переможців конкурсу чекає поїздка до Німеччини з перспективою отримати грошовий приз для реалізації свого проекту.

 

Проект проходить у три етапи:

1. Майстер-клас, що навчить розвинути ідею документального фільму в трітмент (сценарну заявку) та подальша професійна презентація проекту для потенційних фондів і партнерів. (ВАЖЛИВО: Розглядатимуться лише ідеї, які стосуються реалій життя молодого покоління в Україні).

2. Конкурс трітментів. Всі учасники майстер-класу запрошуються до участі в конкурсі трітментів у вересні (деталі будуть оголошені під час майстер-класу).

3. Подорож до Німеччини для переможців конкурсу. В жовтні 2015 року автора найкращого трітмента буде запрошено до Німеччини, де він/вона матиме змогу представити свій проект документального фільму німецьким фондам і отримати грошовий приз для реалізації свого проекту.

 

Майстер-клас у Києві відбудеться 25-29 серпня у приміщеніі Ґете-Інституту (вул. Волоська, 12/4). Його проведе Нора Фінґшайдт (Nora Fingscheidt) – режисер і сценарист із Німеччини. Нора Фінґшайдт брала участь у створенні найбільшої самоорганізованної кіношколи в Європі filmArche, а також у різноманітних молодіжних кінопроектах понад 20 європейських країнах (художніх і документальних).

 

Для участі в проекті необхідно подати заявку до 20 серпня на електронну адресу yulia.serdyukova@kiew.goethe.org, заповнивши анкету українською та англійською (їх можна знайти на сторінці заходу в Facebook). Окрім того необхідно надіслати резюме (1 сторінка А4) з описом власного досвіду в кіновиробнитцві (проекти, фільми, експерименти тощо). До участі запрошуються молоді режисери віком 20-40 років.

 

Джерело: http://artukraine.com.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 8