15 серпня в Центрі візуальної культури відбудеться зустріч з німецькою режисеркою та мисткинею Хіто Штеєрл, а також міні-ретроспектива її фільмів. Захід відкриє «Школу образу та доказу» − окремий тематичний напрямок Київської бієнале 2015 року.

Хіто Штеєрл – режисерка та художниця, професорка мистецтва нових медій у берлінському Університеті мистецтв, авторка культових текстів та радикальних відео-есе. У своїх роботах Штеєрл досліджує глобальну циркуляцію образів та політичний потенціал нових медіа. 2015 року Хіто Штеєрл представляла Німеччину на 56-ій Венеційській бієнале. Її персональні виставки проходили в Лондоні, Ейндховені, Нью-Йорку та ін.

На зустрічі у Києві можна буде побачити стрічку «Листопад», в якій авторка розслідує смерть своєї близької подруги, «Абстракція», що містить звинувачення західних корпорацій у підтримці тероризму, «Журнал №1», де мова йде про пошуки кінохроніки часів війни у Боснії, та інші.

«Хіто Штеєрл відома своїми гостросюжетними документальними відео-есе та водночас не менш карколомними теоретичними текстами. Спектр її інтересів неосяжний: від державного тероризму до політекономії інтернету, від папки «спам» в її поштовій скрині до творчості Харуна Фарокі. А ще вона представляє Німеччину на цьогорічній Венеційській бієнале», − додав для Cultprostir Олексій Радинський, координатор «Школи образу та доказу» Київської бієнале 2015 року.

http://cultprostir.ua/uk/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 10