В Одесі на початку жовтня відбудеться літературний фестиваль, у рамках якого виступатимуть письменники з України, Росії, Німеччини, Канади, Великої Британії, Швейцарії, США, Грузії, Норвегії, Польщі та Мексики. Про це пише Gazeta.ua з повідомленнямідомляє Cultprostir.

 

1 жовтня в Одесі розпочне роботу Перший міжнародний літературний фестиваль. Протягом чотирьох днів письменники з України, Росії, Німеччини, Канади, Великобританії, Швейцарії, США, Грузії, Норвегії, Польщі, Мексики проводитимуть зустрічі, читання та презентації своїх книг. Одним з гостей заходу стане відомий російський письменник, літературознавець та критик режиму Володимира Путіна – Віктор Єрофєєв, який 2 жовтня в Музеї літератури проведе презентацію свого фантастично-історичного трилера “Акимуды. Нечеловеческий роман”.

 

Серед учасників фестивалю: Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Андрій Курков, Ілма Ракуза, Йоахім Сарторіус, Дато Турашвілі та інші.

 

У відкритих дискусіях письменники порушать теми держави та літератури в умовах тоталітарних режимів, критичного мислення, культурних і ментальних змін всередині Європи. Відомий український автор Андрій Курков проведе діалог, присвячений Одесі та її культурному потенціалу. Також у програмі фестивалю виступ музичного гурту “Собаки в космосі” та культового українського поета Сергія Жадана.

Gazeta.ua

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 4